Сърдечно благодарствено слово в рими изпрати до УМБАЛ „Бургасмед“ признателната пациентка Н.П. То е отправено към целия екип на Клиниката по съдова хирургия на болницата.
Последната строфа от него гласи:
„От тихата Ви всеотдайност
не един е запленен,
с поклон е мойта благодарност
до последния ми ден!“
Бъдете благословени!, пожелава излекуваната пациентка на лекарите, сестрите и санитарите от клиниката.
